نتایج جستجو برای عبارت :

موضوعات وبلاک

#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com
زندگی نامه 
ابوالفضل رستمی با نام هنری ابول اقامت متولد تهران وساکن شهرستان خرمدره مورخ 1382/11/15 به دنیا امد او با اهنگ هایی که پدرش برایش از سفر های کاری می آورد به رپ علاقه مند شد پس از چند سال با متین متال اشنا شد که میکسر و آهنگساز حرفه ای بود به کمک او توانست ۱۵اهنگ بدهد که در ایران معروف شد 
او الان بسیار بالا تر از خاننده های پاپ است و در رشته رپ بهترین است 
او در رشته تجربی تحصیل میکند و به گفته خودش قرار است دندان پزشک شود 
این وبلاک موقت
موضوعات مورد پذیرش در زمینه مطالعات هنر:
هنرهای پژوهشی و پژوهش در هنر، هنرهای نمایشی و سینما،مرمت، احیا و بازسازی، هنرهای تصویری و طراحی، موسیقی، معماری و شهرسازی، هنرهای تجسمی و موضوعات دیگر در هنر، دیگر موضوعات در مطالعات هنر و پژوهش‌های میان رشته‌ای.
موضوعات مورد پذیرش در زمینه پژوهش‌های علوم انسانی:
علوم اجتماعی و جامعه‌‍شناسی، زبان شناسی، ادبیات و آموزش، علوم جغرافیایی، علوم تاریخ و باستان‌شناسی ،فلسفه، الهیات و معارف اسلامی،
موضوعات مورد پذیرش در زمینه مطالعات هنر:
هنرهای پژوهشی و پژوهش در هنر، هنرهای نمایشی و سینما،مرمت، احیا و بازسازی، هنرهای تصویری و طراحی، موسیقی، معماری و شهرسازی، هنرهای تجسمی و موضوعات دیگر در هنر، دیگر موضوعات در مطالعات هنر و پژوهش‌های میان رشته‌ای.
موضوعات مورد پذیرش در زمینه پژوهش‌های علوم انسانی:
علوم اجتماعی و جامعه‌‍شناسی، زبان شناسی، ادبیات و آموزش، علوم جغرافیایی، علوم تاریخ و باستان‌شناسی ،فلسفه، الهیات و معارف اسلامی،
زکات علم، نشر آن است.
هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد.
بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت.
انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.
همچنین وبلاک نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند.
در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تع
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام خدمت شما عزیزان : این وبلاگ حاوی مطالب و موضوعاتی  ویژه جهت پیشرفت و آبادانی  ایران عزیز  می باشد.
« سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب » « برای مشاهده محتوا روی هر کدام از گزینه های زیر کلیک نمایید. »

متن کامل بیانیه گام دوم انقلاب
ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی
شعارهای جهانی، فطری، درخشان و همیشه ‌زنده‌ی انقلاب اسلامی
انقلاب اسلامی؛ مایه‌ی سربلندی ایران و ایرانی 
دوستای عزیزم،سلام!امیدوارم حال دلتون خوب باشه!
ادبیات یکی از درسای مهم توی کنکوره! تو گروه های مختلف ضریب 4 رو داره و توی انسانی حتی یه سری سوالات تخصصی داره که از کتاب علوم و فنون طرح میشن! اما ما امروز می خوایم راجع به این که ادبیات رو چرا بهش می گن موضوعی صحبت کنیم.
روند سوالات کنکور توی چند سال اخیر نشون داده که طراحای کنکور علاقه زیادی به جدا دونستن موضوعات مختلف ادبیات دارن و تا جای ممکن نسبت های بین موضوعات مختلف رو حفظ می کنن!
حالا این چ
فیلم شیوع

بیماری­های واگیردار همیشه بخشی از زندگی بشر بوده­ است؛ از طاعون سیاه و آبله مرغان و فلج اطفال تا آنفولانزای واگیردار H1N1 اغلب باعث از بین رفتن درصد زیادی از جمعیت شده ­اند.
موضوعی که تغییر کرده است، تعداد افراد ساکن کره زمین و سرعت گسترش بیماری­های واگیردار است.
فیلم شیوع، یک فیلم پرشتاب است که گسترش و مهار یک بیماری واگیردار را با تمرکز بر موضوعات انسانی و نیز واقعیات اجتماعی، سیاسی و علمی دنبال می­ کند.
 این موضوعات در فیلمنام
تمام موضوعاتی که کاربران اینترنت جستجو می کنند، توسط موتورهای جستجو رصد و دنبال می شوند. با توجه به اتفاقات و رویداد های مختلف دامنه جستجو ها نیز تغییر می کند.
بر همین اساس هر ساله کلمات و موضوعات متفاوتی در صدر جستجو ها قرار می گیرند. در سال ۲۰۱۹ موضوعات زیر بیشترین جستجو را داشته اند.
۱.دیزنی پلاس۲. کامرون بویس (خواننده و مدل جوان آمریکایی که در سال ۲۰۱۹ در خواب درگذشت)۳. نیپسی هاسل (Nipsey Hussle رپر آمریکایی با نام واقعی ارمیاس جوزف آسگدوم بود که
سلام
جامعه ی ما در هر برهه از زمان با موضوعات خاصی درگیر میشه، در خانواده برتر تصمیم بر این شد که فضا برای پرداختن به موضوعات مهم تر فراهم بشه.
بنابراین شما می تونید سوالات و مطالب خودتون رو در مورد مسائل روز جامعه در بخش نظرات همین پست ارسال بفرمائید تا بعد از بررسی، به عنوان یک پست جداگانه به بحث گذاشته بشه.
برای آگاهی شما از شرایط ارسال پست، توجه شما رو به چند نکته جلب می کنم؛
1 - به یک موضوع جزئی اشاره بفرمائید نه موضوعات کلی
برای مثال اگه د
طراحی سایت به منظور حضور مخاطبان و مشاهده وب سایت توسط کاربران انجام می پذیرد.در مقاله قبلی در مورد سئو داخلی سایت و عوامل موثر در صفحه صحبت کردیم و در این مقاله می خواهیم موضوعات سئویی و مطالبی که خارج از یک صفحه وب است را بررسی کنیم.این موضوعات مواردی هستند که برای کل یک وب سایت باید اجرا گردند.
ادامه مطلب:
در این آموزش ایلوستریتور به آموزش expand در نرم افزار ایلوستریتور می پردازیم.
در این مقاله از آموزش ایلوستریتور به مبحث مهم expand در نرم افزار ایلوستریتور میپردازیم.
تجزیه مسیرها با فرمان expand 
به این فرمان طبق مسیری که در شکل وجود دارد می توانید دسترسی پیدا کنید و برای فعال بودن آن باید شکل را انتخاب کنید.
بعد از کلیک بر روی آن کادری باز می شود که گزینه های آن را با هم بررسی میکنیم.
بخش object مربوط به این است که اگر موضوع انتخاب شده از نوع ترکیبی ب
استراتژی سئو به پروسه‌ی سازمان دهی محتوای یک وب‌سایت توسط موضوع گفته می‌شود، این سازمان دهی باعث خواهد شد که موتورهای جستجو مانند گوگل زمانی که کاربری به جستجوی موضوعی می‌پردازد منظور و هدف او را بفهمند. بهینه سازی یک صفحه‌ی وب حول محورها موضوعات و سپس کلیدواژه‌ی مرتبط با آن موضوعات، باعث خواهد شد تا از نظر موتورهای جستجو متخصص به نظر رسیده و رتبه‌ی بالایی برای کلیدواژه‌های طولانی مرتبط با آن موضوعات کسب کنید
ادامه مطلب
از اینکه صنعت فیلم سازی در کشور ما دیگه مثل سابق نیست و فیلم های پرمحتوای کمی ساخته میشه ناراحتم. به عنوان کسی که به تماشای فیلم وسریال خیلی علاقه مندم باید بگم موضوعات داره تکراری میشه و جای موضوعات جذاب توی سینمای ما خالیه.
بیایید از داستان های  زیبای شاهنامه فیلم بسازید، از زندگی بزرگانمون فیلم بسازید، بیاید وارد زندگی واقعی مردم بشید و از دردهای مشترک مردم فیلم بسازید. هزاران موضوع و سناریوی خوب هست که راجع بهش فیلم ساخته بشه. انقدر کلی
بسم الله الرحمن الرحیم
« سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب »                    « برای مشاهده محتوا روی هر کدام از گزینه های زیر کلیک نمایید. »

آغاز انقلاب و نظام اسلامی از نقطه‌ی صفر
مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل «
بسم الله الرحمن الرحیم
« سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب »                    « برای مشاهده محتوا روی هر کدام از گزینه های زیر کلیک نمایید. »

بسم الله الرحمن الرحیم

مدیریت جهادی و اعتقاد به اص
بسم الله الرحمن الرحیم

بازی‌های فلش بازی‌هایی با حجم فوق العاده کم اما در بسیاری از مواقع بازی‌های بسیار سرگرم کننده ای هستند. این بازی‌ها که طرفداران زیادی هم در دنیای بازی‌های رایانه ای دارد نیاز به سخت افزار خاصی برای اجرا ندارند و اجرای آنها تنها نیاز به یک فلش پلیر دارد. تیم گیم شاتل‌لند در این مطلب مجموعه 106 بازی فلش را در انواع موضوعات اکشن ، مسابقه ای ، فکری و … جمع آوری کرده است که می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کنید. امیدواریم از این مجموعه‌ی
بسم الله الرحمن الرحیم

مدیریت جهادی و اعتقاد به اص
در صورتی که با همراه بوده باشید .در قسمت قبل در مورد کارترونیک برای شما عزیزان مطالبی را منتشر کردیم. در این قسمت پیرو همان مطلب موضوعات جدیدتری را با شما در میان میگذاریم. ای موضوعات شامل نحوه طراحی و معماری برای کارترونیک همچنین شیوه تحلیل نیازمندی ها برای این سیستم  و ... است.
ادامه مطلب
تقریبا نزدیک پنج شیش ماهه میخوام این پستو بذارم ولی خب امان از...
در برزخ تنم یه رمان متفاوت بین تمام رمان های فارسی که خوندم؛ چون جسارتش تو تابوشکنی موضوعات رمان فارسی واقعا ستودنیه!
داستان در مورد دختریه که تو فضای سنتی یه روستا عاشق دوست خودش حورا میشه! اما چی میشه که این دختر بعد از کشمکش و جریاناتی که براش پیش میاد مهاجرت میکنه به تهران و حقایقی رو راجع به خودش میدونه که زندگیش رو زیر و رو میکنه...
جالبه بدونین که نویسنده این رمان خودشون ر
دوست جانی ♥ دارم بهتر از آبِ روان...
که فرمود از فضای مجازی خیلی بهتر هم میشه استفاده کرد. وی خاطر نشان کرد که فضای مجازی فقط به شبکه های اجتماعی محدود نمیشه،سپس به تعدادی سایت اشاره فرمود که شدیدا به درد بخور بود و مرا نیز به عملی کردن چنین کاری تهییج نمود.
پس برآن شدم تا سایت هایی رو معرفی کنم : )
آموزشی همه کاره ی به درد بخور : کاغذ رنگی
آموزش مبانی عکاسی :  دانشکده پیک وان (هرچند خیلی قدیمیه ولی من دوستش داشتم ولی اگر در این زمینه سایت به در بخ
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
دانلود پاورپوینت در مورد چک در قانون تجارت ،در این پاور پوینت که در 20 اسلاید آماده شده است به تعریف چک و انواع آن و تعریفی کامل و جامع از آن پرداختیم ، که دوستان عزیز میتونن از آن برای تحقیق دانشگاهی خود یا موضوعات ازاد استفاده کنند ، برای ساختن پاورپوینت با موضوعات دلخواه شما با پایینترین قیمت در بخش ارتباط با ما میتونین پیام بدین که در سریعترین زمان ممکن براتون آماده میکنیم. با تشکر

برای دانلود کلیک کنید
به نام خدا
سلام ؛
با گذشت زمان و افزایش و تنوع شبکه های اجتماعی ، زندگی روزمره و عرف ایجاب میکند که هر شخص نسبت به آشنایی و تخصص خود در زمینه پیشرفت و آشنایی و حتی اشتراک گذاری مطالب مفید قدمی در این عرصه بردارد .
تخصص اصلی اینجانب در دانشگاه و جامعه شغلی در حقوق و قانون متمرکز شده است ، لیکن با توجه به آشنایی و تجربه دوران گذشته در رابطه با سایت سازی و وبلاگنویسی ، تصمیم بر آن گرفتم تا با راه اندازی صفحه ای شخصی در حد توان خودم مطالب و اندیشه ه
از میان انبوه آثار منتشر شده در عرصه مهدویت، این 20 کتاب هر کدام در موضوع خود جزو بهترین ها هستند، همراه با سیر مطالعاتی متناسب به مشتاقان حضرت تقدیم می گردد.
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت حجت ارواحنا فداه، در این مجموعه سعی شده تا در موضوعات مختلف مهدویت و برای اقشار مختلف و در سطوح گوناگون، برترین کتب مهدویت به مشتاقان حضرت حجت عج الله تعالی فرجه الشریف پیشنهاد گردد. إن شاء الله این مجموعه به زودی، در موضوعات جدید و با کتب جدید به روز رس
سلام
دوسال پیوسته تو بیان فعالیت داشتم ..چند نکته بهش رسیدم
خوب خیلی هم دقت کردم چندتا راهکار هم پیش گرفتم به این نتیجه رسیدم..
لطفا بهشون فکر کنید تا بعدا در موردش بحث کنیم...
اکثر موضوعات تو بیان می شوند و بیشتر طرفدار دارند...
چند موضوع که همه جا طرفدار خودش همیشه داشته...
1_مثل موضوعات سیاسی بیشتر بین آقایون کل کل باهام دارند..2_بحث ازدواج و گاها معیارهای ...
3_مسابقه جالب...
4_چالش ها گاها برگزار میشه
5_خاطرات جالب...
6_مشکل خاص تا یه زمان
7_عدد وارقام
لیست پر طرفدار ترین های گوگل
شرکت گوگل طبق روال هر سال خود با پایان یافتن سال میلادی لیست بیشترین موضوعات جستجو شده در سایت خود را منتشر کند. هرچند انتشار بر ترین عناوین جستجو شده در گوگل در سال جاری، می تواند یک جنبه جالب و سرگرم کننده داشته باشد، اما از دیدگاه تجاری می تواند برای اصحاب کسب و کار در سطح جهانی، ملاک و معیاری خوب برای تشخیص علاقه مندی های کاربران اینترنت به موضوعات مختلف در راستای تبلیغات باشد . این لیست نشان می دهد که مردم
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام.
در تلاش هستم،که یک سایت جدید با قابلیت ها ی خوب بسازم! سایتی که نو و جدید باشد! 
هدف سایت جدید به مانند همین وبلاک مسائل علمی و اخلاقی و مهارتی و پیشرفت می باشد! منتها قابلیت ها بیشتر می باشد! 
تلاش میشود در سایت جدید قابلیت چون اعتبار بیشتر برای کاربران که نظر ارسال می کنند داده شود و همچنین مطالب ارسالی اگر اشکال و غلط داشت،کاربران بتوانند ان قسمت بخصوص را گزارش دهنده
داشتن یک دانش نامه اینترنتی ! با قابلی
- سلام، اینجا کجاست؟
+ همونطور که از عنوان وبلاگ میشه تشخیص داد، من محمد جواد منصورزاده هستم و اینجا هم وبلاگ منه. اگه مایل هستید بیشتر درباره من بدونید شاید صفحه درباره در منوی بلاگ بتونه بهتون کمک کنه. برای چندمین بار شروع کردم به نوشتن وبلاگ. امیدوارم اینبار بلاگ نویسیم پایدار بمونه. 
- اینجا چجور جایی قراره باشه؟
+ راستش من یه مشتاق یادگیری هستم. همیشه دوست دارم مطالب و مهارت‌های جدید یاد بگیرم. قصد دارم از این به بعد مهارت‌های جدیدی رو ک
کوبیسم یکی از سبک‌های مطرح نقاشی در صدسال اخیر است. در این سبک موضوعات نقاشی در قالب اشکال هندسی شکسته و نامشخص ترسیم می‌شوند و اغلب عمق چندانی ندارند.
سبک نقاشی کوبیسم از زمان پیدایش خود در بیش از ۱۰۰ سال پیش، همواره به‌عنوان یکی از مشهورترین و شگفت‌انگیزترین مکاتب هنری تلقی شده است. کوبیسم ارتباط تنگاتنگی با هنرمندان برجسته‌ای چون پابلو پیکاسو دارد. فردی که با نگاه متفاوت خود به موضوعات روزمره، در برابر تاریخ هنر ایستاد.
کوبیسم که در
قیمت کابل آلومینیومی
یکی از موضوعاتی است که پیش تر نیز درباره ی آن و درباره ی ویژگی های آن صحبت کردیم. همچنین در رابطه با برق کشی و سیم و کابل و تاسیسات یک ساختمان اطلاعاتی را در در این بخش تحت عنوان قیمت کابل مفتولی در اختیار قرار دادیم. حال می خواهیم به شرح مختصری از سرفصل های گفته شده پداخته و در ادامه به بررسی موضوعات دیگری بپردازیم. موضوعاتی که در مقاله ی قبلی درباره ی آن ها صحبت شد به شرح زیر می باشد:
درک اندازه ی سیم
کابلهای بدون فلز
سیست
خب این مدتی که نبودم به طبع یا کانال تلگراممو داشتم و توش مینوشتم یا پیج اینستام، درنهایت هم هیچجا مثل وبلاک حال خوبی بهم نمیده.
خبر اینکه پیج اینستامو بااینکه کلی کپشنام و عکسامو دوست داشتم پاک کردم، چون حس کردم حالمو داره بد میکنه، کلا من همیشه یه آلرژی دائمی دارم به اینستا گرام که هی تند و کند میشه ولی صفر نمیشه...
 حال خاص این اهنگو شمام حس میکنید؟! 
اهل دلاش میفهمن این حرفارو... 

متاسفانه مرورگر شما،
آشنایی با نحوه جابجایی عناصر ترسیم
شده
نحوه تکثیر کردن موضوعات
نحوه تغییر مقیاس در یک شی
نحوه خذف و چرخش موضوعات
نحوه استفاده از دستور Offset
نحوه تفکیک موضوعات
نحوه استفاده از دستورات Stretch , Mirror
آشنایی با آرایه و انواع آن
آشنایی با مجموعه دستورات چیدمان
موضوعات
بررسی دستورات
Trim , Extend
نحوه استفاده از دستورات Fillet , Chamfer
فصل چهارم : بررسی مجموعه دستورات
نوشتاری
نحوه درج انواع متن در ترسیمات

برای دیدن توضیحات کامل و یا خرید پستی و یا عکس مح
قیمت کابل آلومینیومی
یکی از موضوعاتی است که پیش تر نیز درباره ی آن و درباره ی ویژگی های آن صحبت کردیم. همچنین در رابطه با برق کشی و سیم و کابل و تاسیسات یک ساختمان اطلاعاتی را در در این بخش تحت عنوان قیمت کابل مفتولی در اختیار قرار دادیم. حال می خواهیم به شرح مختصری از سرفصل های گفته شده پداخته و در ادامه به بررسی موضوعات دیگری بپردازیم. موضوعاتی که در مقاله ی قبلی درباره ی آن ها صحبت شد به شرح زیر می باشد:
درک اندازه ی سیم
کابلهای بدون فلز
سیست
بعضی موضوعاتِ حوزه ی علوم انسانی ویژگی ای دارند که برای کسانی که زیاد با علوم انسانی کار نکرده اند چندان ملموس نیست.
موضوعاتی مانند زبان، روان، فرهنگ و ... را می توان با رویکرد های مختلف بررسی و مطالعه کرد.

مثلا زبان را می توان از بُعد گرامری بررسی کرد یا از بُعد واژگان. می توان آن را به عنوانِ ابزاری برای برقراری ارتباط بررسی کرد یا می توان آن را ابزاری برای ابراز ایده ها و افکار.

همینطور درباره ی فرهنگ. می توان فرهنگ را با دنیای زبان مطالعه
تفکر مثبت راز زندگی خوب 
1 -افکار و اهدافی که در ذهن داری را مرتب و پی‏درپی مرور کن. 2- مرور افکار و تصور رسیدن به خواسته‏هایت،
باعث هموار شدن راه برای رسیدن به آنها می‏گردد. 3- خودت را در وفور نعمت ببین تا آن
را جذب کنی.4-قانون جذب می‏گوید، به هر چیزی که فکر کنی دست خواهی یافت. پس اگر خواهان
وفور نعمت در زندگی خود هستی، به آن 5- فکر کن و خودت را در حالی تصور کن که تمام نعمات
الهی و هر چه که خواسته‏ی توست، از آن تو شده‏اند. 6- به جای موضوعات بد، هم
یه وقتایی میشینم آرشیو و موضوعات وبلاگ رو میخونم... چه حسی داره، گذشته، گذشتن... اصلا انگار یه کس دیگه ای نوشته از حس و حالش. اینقد که برام دوره، اینقدر که همشون تموم شده ان... عجیب تر این که بعدا هم همین حس رو پیدا میکنم نسبت به حال این روزا...
هم شگفت انگیزه، هم عجیب و هم ترسناک!
موضوع از اونجایی شروع شد که خواهرم ازدواج کرد و به خونه بخت رفت و به شهر دیگه ای رفتن.
(ما با هم خیلی صمیمی بودیم و کوچکترین مسئله ای نبود که بینمون مخفی بمونه)
من تا قبل از اون خیلی برونگرا بودم حتی یه دوست صمیمی داشتم که از قضا با هم در یک موسسه کار میکردیم و راجع به هر موضوع یا اتفاق ریزو درشتی با هم کلی حرف میزدیم و نظراتمونو میگفتیم.
بعد از رفتن خواهرم چون کسی نبود که زیاد باهاش حرف بزنم کم کم از اون برونگرایی فاصله گرفتم و سخت تر راجع به موض
بتازگی یک سایتی پیدا کرده ایم که از تمامی رسانه های خبری حوزه فناوری، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز را جمع آوری میکند و بطور سازماندهی شده ای منتشر میکند. این سایت خبرها را در موضوعات مختلف دسته بندی و برچسب گذاری میکند تا کاربران براحتی وارد موضوعات مورد علاقه خود شوند و خبرهای مرتبط با آن را دنبال کنند. خبرهای راجع به موبایلها، گجتهای پوشیدنی و دیگر گجتها، اختراع های جدید، تبلیتها، سخت افزارهای کامپیوتری، شبکه های اجتماعی و ... در ا

کودک در ایران، مظلوم‌ترین قشر است، که نه زبانی برای اعتراض دارد، نه دلسوز واقعی برای دلسوزی کردن. شاید او تنها مظلومی باشد که همدست ظالم نیست. (همین عکس‌هایی که بدون اجازه از آن‌ها در صفحات مجازی از آن‌ها منتشر می‌کنیم، نمونه‌ای از ظلم ما و زبان قاصر آن‌ها در اعتراض به آن‌هاست)اولین دروغی که پدر و مادر به فرزند خود می‌گویند این است که -با به دنیا آوردن او- به او می‌گویند: «ما می‌دانیم چگونه باید تو را بزرگ کنیم، ما می‌دانیم چطور با تو
بتازگی یک سایتی پیدا کرده ایم که از تمامی رسانه های خبری حوزه فناوری، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز را جمع آوری میکند و بطور سازماندهی شده ای منتشر میکند. این سایت خبرها را در موضوعات مختلف دسته بندی و برچسب گذاری میکند تا کاربران براحتی وارد موضوعات مورد علاقه خود شوند و خبرهای مرتبط با آن را دنبال کنند. خبرهای راجع به موبایلها، گجتهای پوشیدنی و دیگر گجتها، اختراع های جدید، تبلیتها، سخت افزارهای کامپیوتری، شبکه های اجتماعی و ... در ا
در این پست می خواهم کانال حرفه ای را معرفی کنم؛ با موضوعات کاملا کاربردی در حوزه بازرگانی،حقوقی (با اولویت تجارت خارجی)؛۱- روش های پرداخت بین الملل۲- ضمانتنامه های ارزی۳- اینکوترمز (incoterms)
کانال مرتبا در حال بروز رسانی با مطالب حرفه ای است.     

نشانی کانال تلگرامی:   t.me/beinolmelaly

برای مطالعه این بخش بهتر است به پیشنیاز (آیات قبلی ) مراجعه کنید .
اگر با مطالعه بخش های رایگان و مطالب قبلی علاقمند هستید در ادامه می توانید اقدام به خرید نمایید.
همان طور که گفتم من رد پای قوانین زندگی و موضوعات حیاتی و مهم را درقران پیگیری می کنم و از آنجا که دوست دارم قدر این دانسته ها بیشتر دانسته شود و منجر به پژوهش بیشتر علاقمندان شود آنها را به فروش می گذارم تا با بکار بردن بهای آن (که تاکید می کنم فقط مختص شخص استفاده کننده است) تلاش و
کنفرانس Transius در زمینه حقوق ، ترجمه و فرهنگنوشته شده در 9 آگوست 20142کنفرانس Transius در زمینه حقوق ، ترجمه و فرهنگ ، در ژنو ، 24 تا 17 ژوئن 2015 .
Transius مرکز مطالعات ترجمه حقوقی و نهادی در دانشگاه ژنو است. تنها عضو آن که من در مورد آنها شنیدم (که به معنای هیچ چیز نیست ، زیرا آنها در زبانهای مختلف تخصص دارند) سوزان بالانساست-ائبی است که مقاله ای را نوشت (2007) Probleme beim Übersetzen englischer Vertragstexte (PDF) که بسیار خوب است. . من می بینم که او در واقع ترجمه می کند، که نمی توان درب
سلام جناب احمدی 
بنده به دلایل شخصی یک نام خانوادگی دیگه ای انتخاب کردم برای خودم و رضایی نیستم 
دلیلش هم این هست که تو فضای بازی مثل اینترنت علاقه ندارم از کسانی که منو میشناسن 
به عقایدم درباره ی موضوعات مختلف آگاه بشن چون ممکنه بعد ها وسیله ای برای اذیت کردن بشه
حکیم نظامی گنجوی با خلق خمسه در موضوعات گوناگون ازجمله منظومه های «خسرو و شیرین »و «لیلی و مجنون »به عنوان شاهکار داستان های عاشقانه ادب فارسی و منظومه «اسکندرنامه »ازبهترین داستانهای حماسی و منظومه «هفت پیکر »بزرگترین داستان تاریخی ،توانایی و استعداد شاعری خود را در سرودن انواع موضوعات ادبی نشان داده است و در کنار اینها منظومه «مخزن الاسرار »که معرف جنبه عرفانی و اخلاقی و حالات روحانی و معنوی شاعراست و رگه هایی ازطریقت عارفانه یقین ،ت
حکیم نظامی گنجوی با خلق خمسه در موضوعات گوناگون ازجمله منظومه های «خسرو و شیرین »و «لیلی و مجنون »به عنوان شاهکار داستان های عاشقانه ادب فارسی و منظومه «اسکندرنامه »ازبهترین داستانهای حماسی و منظومه «هفت پیکر »بزرگترین داستان تاریخی ،توانایی و استعداد شاعری خود را در سرودن انواع موضوعات ادبی نشان داده است و در کنار اینها منظومه «مخزن الاسرار »که معرف جنبه عرفانی و اخلاقی و حالات روحانی و معنوی شاعراست و رگه هایی ازطریقت عارفانه یقین ،ت
- اهداف فراهم آوردن روشنایی مناسب و بسنده
- ویژگی های روشنایی رضایت بخش
- ماهیت نور
- بیناب امواج الکترومغناطیس و نور مرئی
- حساسیت چشم انسان
- بازتاب نور
- عوامل موثر و اصلی در دیدن اجسام
- تولید انرژی نورانی
- کمیت های روشنایی: زاویه فضایی- شارنوری- ضریب بهره نوری- شدت نور 
سلام
دراین وبسایت صدها فایل در موضوعات علمی وآموزشی وکاربردی شامل کتاب های صوتی ومتنی،جزوات درسی،حل المسائل،فرمول مواد،انواع نرم افزار،مقالات و پایان نامه و خلاصه دروس کتاب های درسی و دانشگاهی و فایل های دیگر برای دانلود در دسترس علاقمندان است
در این روزگاری که زمان بی برکت شده و عمر به چشم برهم زدنی می گذرد، اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید و هر روز بخشی از عمر گرانمایه را در ترافیک هستید، با گوش دادن به  «پادکست»، لحظه های مرده ی خودتان را زنده کنید، شکر خدا این قدر پادکست ها موضوعات متنوعی دارند که یقینا موضوعی باب طبع شما پیدا خواهد شد. 
با سلام'

نمی‌دونم چرا, ولی نوشتن رو دوست دارم, اولین بار بین سال‌های ۸۵ تا ۸۸ را روی وبلاگی به عنوان "وبلاگ شخصی" با سیستم بلاگفا منتشر کردم که بیشتر محتوا تشکیل دهنده مطالب تخصصی در رابطه امنیت اطلاعات و آموزش ابزار مربوط به این موضوع بود, بار دوم از سال ۸۹ تا ۹۱ بود ولی اینبار مطالب منتشر شده نسبت به قبل متفاوت‌تر شده بود و بدنه اصلی نوشته‌ها مربوط به رشته تحصیلی‌ام الکترونیک بود و کنار این مطالب گریزی هم به مطالب با موضوعات امنیت شبکه م
در این آموزش ایلوستریتور به آموزش آموزش gradient در نرم افزار ایلوستریتور میپردازیم.
ساخت شیب رنگ یا gradient 
روش دیگر برای رنگ آمیزی موضوعات یا خط دور موضوعات شیب رنگ یا gradient میباشد علاوه بر شیب رنگ های پیش ساخته نرم افزار میتوانید از پنل gradient و به کارگیری دو یا چندین رنگ دلخواه با درصد شفافیت های متفاوت شیب رنگ های مورد نیازتان را بسازید. این سیب رنگ ها میتوانند به صورت شعاعی یا radial یا خطی یا liner ساخته شوند.
همچنین می توانید شیب رنگ های ساخته شد
{معرفی کتب مهدوی - شماره 27}

کتاب "ما منتظریم"

این کتاب به واقع منظومه فکری چهل ساله ی مقام معظم رهبری درباره مهدویت است و حاصل دو سال تحقیق استاد حسن ملایی از اساتید مرکز تخصصی مهدویت درباره اندیشه‌های مهدوی مقام معظم رهبری است که پس از اخذ مجوز از مؤسسه انقلاب اسلامی (مرکز نشر و آثار مقام معظم رهبری) و وزارت ارشاد هم اکنون در اختیار همه منتظران امام زمان قرار گرفته است.
نویسنده کتاب، علت این تدوین را جایگاه رهبری و جامعیت حضرت آیت الله خام
قالب جدید وبلاگ | قالب وبلاگ
قالب-جدید-وبلاگ
از شما دعوت می شود از این قالب وبلاگ زیبا برای وبلاگ خود استفاده نمایید ، قالب وبلاگ جدید برای سیستم های بلاگفا ، بلاگ اسکای ، میهن بلاگ ، لذا از این طریق، از همه ...
قالب وبلاگ بلاگفا - قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb blogfa weblog theme blogfa template blog . قالب بلاگفا | قالب وبلاگ بلاگفا | قالب جدید 
قالب بلاگفا جدید قالب عاشقانه برای وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب سه ستونه بر
دیدم خیلی دیگه برایان تریسی شدم
همش « موفقیت و تو میتونی و بیا بتونیم و بعله بریم قله ها رو فتح کنیم» و این خوبه اما نه دائما در حال تلاوت این موضوعات به خود و دیگران و همینطور انجام دادن این قضایا نه در حد و حدودی که دائما تلاوت میکنی
دیدم خیلی دارم گوه میخورم
خلاصه مرگ بر برایان تریسی
برگرفته از کلمات Automatic computer Aided Design & Drafting : ترسیم و طراحی به کمک کامپیوتر
این برنامه توسط شرکت Autodesk ساخته شده است .
اما معرفی بخش های مختلف این نرم افزار :
نوار عنوان – tittle Bar   » در بالا ترین قسمت قرار دارد .
نوار ابزار – Tools Bar    » جهت اجرای فرمان استفاده می شود .
صفحه ترسیم – Uniform background  » صفحه ای نا محدود جهت ترسیم
خط فرمان – Command Line  » جهت تایپ فرمان ها
نوار وضعیت – Status Bar   »  دارای آیکن هایی که اطلاعات و امکانات مفیدی را برای رسم در
با عرض سلام به شما دوستان گرامی توصیه میکنم برای استفاده ازمطالب وبلاگ از قسمت موضوعات(سمت چپ)  و حتما ادامه مطالب را مطالعه کنید استفاده کنید که ترتیب مطالب در انها رعایت شده.

ویه چیز دیگه هر کس با لینک من عضو شدتو ایمیلم بهم بگه که بتونم به طورکامل ساپورتش کنم و تا مرز موفقیت برسونمش.اینم ایدی 

yasermirshahi93@gmail.com
در این روزگاری که زمان بی برکت شده و عمر به چشم برهم زدنی می گذرد، اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید و هر روز بخشی از عمر گرانمایه را در ترافیک هستید، با گوش دادن به  «پادکست»، لحظه های مرده ی خودتان را زنده کنید، شکر خدا این قدر پادکست ها موضوعات متنوعی دارند که یقینا موضوعی باب طبع شما پیدا خواهد شد.
شما چه پیشنهادی برای مدیریت بهینه زمان دارید؟ 
دانلود تکلیف و پیک نوروزی پایه نهم
دانلود تکلیف و پیک نوروزی پایه نهم
پیک و تکلیف  نوروزی پایه هفتم جدید ترین و کاملترین نمونه  می باشد که به دو صورت ورد و پی دی اف خدمتتان تقدیم می گردد.
به همین دلیل تکلیف نوروزی هفتم برای هر چه راحت تر بودن والدین در اختیار آنها قرار داده می شود.
تا بر اساس پاسخ نامه املا و…به فرزندان بگویند و اشتباهات و نکات آموزشی که فرزندان خود در آنها مشکل دارند را حل کنند.
مشخصات پیک و تکلیف نوروزی پایه هفتم
۱- با کیفیت
دوره مکالمه سطح پیشرفته برای زبان آموزانی است که در آزمون استرنی قصد قبولی با اطمینان خاطر هستند. اینگونه زبان آموزان محترم به مکالمه تسلط دارند، با واژگان این سطح تسلط کامل دارند و اکنون سعی دارند در سریع ترین حالت ممکن مکالمه خود را سرعت دهند و به طور دقیق مکالمه را تقویت کنند. زبان آموزان در این دوره با متد پیشرفته و بین المللی دو به دو شروع به صحبت می کنند و در ارتباط با موضوعات مختلف صحبت می کنند. این دوره آموزشی مکالمه به همه متقاضیان ش
خیلی موضوعات و خیلی از موارد هستند که قابلیت نوشته شدن رو دارند و من نمی‌نویسم. نه از رویِ بی حوصلگی و تنبلی. نمی‌نویسم چون می‌خواهم حس آن لحظه را در اعماقِ وجودم نگه دارم. می‌خواهم در آن لحظه تا مرزِ فراموشی دنیا قدم بر دارم. می‌خواهم مثل رازی باشد که در دهلیزِ قلبم دفنش می‌کنم و چند بیل خون رویش می‌ریزم!
- مسئله:سرعت یک جسم مرتعش برابر با 0.1 متر بر ثانیه است. تراز سرعت جسم را تعیین کنید.- اندازه گیری ارتعاش: ارتعاش سنج و بخش های آن
- سه معیار اصلی برای ارزیابی ارتعاش در موقعیت های متفاوت از نگاه ISO و کاربرد آن
- روش های میراکردن ارتعاش به همه بدن
- روش های میراکردن ارتعاش منتقله به دست و بازو
- حدود مجاز مواجهه روزانه با ارتعاش از دیدگاه ACGIH 
- تعریف ACGIH 
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
وب سایت دایرکتوری چیست و چگونگی کسب در آمد از آن ، وب سایت های دایرکتوری یا آگهی نامه اینترنتی ، وب سایت های مرجعی هستند که سعی در دسته بندی خدمات و یا موضوعات خاصی را دارند ، تا از این طریق بتوانند کار را برای مخاطبان خود ساده تر کنند . ما در این مقاله می خواهیم نحوه ی راه اندازی یک وب سایت های دایرکتوری و همچنین روش های کسب در آمد از آن ها ، را به شما آموزش دهیم .
ادامه مطلب
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
داشتن ذوق وقریحه ی ادبی نعمتی است که کمتر کسی است که به زبان ،قلم یا عمل بتواند از غهده ی شکرش به درآید وشاید کمترین نشانه قدرشناسی از صاحب اصلی این ذوق وزیبایی همین تشریک وانتشار ودرمنظر دیگران قراردادنش باشد . سابق در بلاکفا ورزبلاگ وبلاگی به نام شعرسرا داشتم که درآن اشعار مناسبتی که برای مخاطبان ومشتریان ادب دوستم سروده بودم را -بااجازه ی خودشان - قرارمی دادم تااینکه برای کاردیگری به وبلاگساز بیان برحوردم واز مجموعه ی خدماتش خوشم آمد وا
چکیده : 
حکیم نظامی گنجوی با خلق خمسه در موضوعات گوناگون ازجمله منظومه های «خسرو و شیرین »و «لیلی و مجنون »به عنوان شاهکار داستان های عاشقانه ادب فارسی و منظومه «اسکندرنامه »ازبهترین داستانهای حماسی و منظومه «هفت پیکر »بزرگترین داستان تاریخی ،توانایی و استعداد شاعری خود را در سرودن انواع موضوعات ادبی نشان داده است و در کنار اینها منظومه «مخزن الاسرار »که معرف جنبه عرفانی و اخلاقی و حالات روحانی و معنوی شاعراست و رگه هایی ازطریقت عارفان
دانلود تکلیف و پیک نوروزی پایه هشتم
دانلود تکلیف و پیک نوروزی پایه هشتم
پیک و تکلیف  نوروزی پایه هفتم جدید ترین و کاملترین نمونه  می باشد که به دو صورت ورد و پی دی اف خدمتتان تقدیم می گردد.
به همین دلیل تکلیف نوروزی هفتم برای هر چه راحت تر بودن والدین در اختیار آنها قرار داده می شود.
تا بر اساس پاسخ نامه املا و…به فرزندان بگویند و اشتباهات و نکات آموزشی که فرزندان خود در آنها مشکل دارند را حل کنند.
مشخصات پیک و تکلیف نوروزی پایه هفتم
۱- با کیفی
روش BWD یکی از روشهای نوین در زمینه تصمیم گیری چند متغیر می باشد که بر وزن دهی متغیرها تمرکز دارد. یکی از مقالات مبدع ایرانی این روش در این لینک ارجاع داده شده است.
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0305048315002479
((در صورت مشاوره بیشتر در تحلیل موضوعات با استفاده از این روشها، می توانید درخواست خود  را به ایمیل emadahangar@mailfa.com بفرستید.))
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بحث سلول‌های بنیادی و طب بازساختی یکی از رویکردهای مهم آینده علم پزشکی به شمار می‌رود و دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید در پژوهش‌های خود به این موضوعات توجه ویژه داشته باشند.
ادامه مطلب
سریال "ساچویی،فراری از قصر"
هر شب ساعت۲۱(۹شب)از شبکه امید پخش
و تکرار آن ساعت۱۲:۳۰ظهر است
قابل ذکر است که چندقسمتش نمایش داده شده
پ.ن:ببخشید فعالیت کم شده روزی به پست تا ماه دی هست و پست جدیدی ندارم شرمنده اگر داشتم انتشار میدم ببخشید اینم دیر اطلاع دادم
پ.ن:برای دیدن معرفی و بیوگرافی بازیگران این سریال روی پوشه"فراری از قصر"در موضوعات کلیک کنید
دانش آموزان عزیز می توانند با کشیدن نقاشی در باره یکی از موضوعات 1-چگونه از خود دربرابر کرونا محافظت کنیم 2- من هر روز چندین بار دستانم را میشوییم 3- بهتر است در خانه بمانیم و یا هر موضوع دلخواه دیگرو ارسال آن به ایمیل زیر در مسابقه بباهم کرونا را شکست میدهیم که از طرف اداره آموزش و پرورش برگزار می شود شرکت کنند.
hamidsoheilian1@gmail.com
نکاتی راجع‌به لوله کشی فاضلاب لوله کشی فاضلاب یکی موضوعات کلیدی در تاسیسات هر ساختمان به شمار میاید . لوله کشی فاضلاب ساختمان می بایست بوسیله نیرو های کارشناس و با رعایت اصول و قانون ها لوله کشی صورت پذیرد تا دیگر نیازی به تعمیرات لوله کشی نباشد . 
ادامه مطلب
مجزا کردن موضوعات یک جمله
برخی اوقات در یک جمله به چند موضوع اشاره می شود و
همین موجب می گردد که درک پیام جمله دشوار شود، بنابراین بهتر است با جداسازی
موضوعات و قرار دادن در جملات مختلف، متن خبر را بیشتر روشن کنیم.
مثال:
سید حسین نقوی عضو کمیسیون
امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای
اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به بازگشت طرح تشکیل
سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: براساس اخطار اصل 75 که توسط یکی از نماینده
ها داده شده رئیس جلسه
کاش این پنل وبلاگ با گوشی‌های هوشمند آداپته می‌شد تا نوشتن رو ترک نکنیم به خاطر دشواری‌اش!
ــــــــ
گاهی به ارزیابی خودم می‌پردازم. به اینکه در این اواخر
- چه موضوعات مهمی فکرم رو به خودشون مشغول کرد‌ه‌اند؟
- برای کدوم درد بشریت ناراحت شده و گریه کرده‌ام؟
- چه کاری برای رشد و تعالی خودم و اطرافیانم انجام داده‌ام؟
- چه کتاب اندیشه‌پروری خوندم؟
- به کدوم درد بشر اندیشیده‌ام؟
- از عشق‌م چه خبر؟ سبز و پویاست یا نه، زرد و خاموش شده؟
و در کل:
+ چ
به نام خدا
موسسه حقوقی
موسسه حقوقی ، مرکزی جهت فعالیت های وکالت است که توسط وکلای رسمی دادگستری و کارشناسان حقوق انجام می شود. از جمله امور حقوقی که در موسسه حقوقی صورت می گیرد، می توان به فعالیت های حقوقی وکیل خانواده، وصول مطالبات در روابط تجاری و مشاوره کیفری در موضوعات کیفری اشاره نمود.  
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
موسسه حقوقی ، مرکزی جهت فعالیت های وکالت است که توسط وکلای رسمی دادگستری و کارشناسان حقوق انجام می شود. از جمله امور حقوقی که در موسسه حقوقی صورت می گیرد، می توان به فعالیت های حقوقی وکیل خانواده، وصول مطالبات در روابط تجاری و مشاوره کیفری در موضوعات کیفری اشاره نمود.  
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
ادامه مطلب
سلام بر دوستان عزیز طلبه
نشریه بهمن ماه 98
با موضوعات
معرفی مقالات یکی از طلاب
معرفی کتاب
فراخوان پانزدهمین آثار پژوهشی طلاب
تلخند : سلام کرونائی

روی لینک زیر بزنید
دریافتحجم: 1.08 مگابایتتوضیحات: واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)درگز 
قالب وبلاگ بلاگفا
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ بطور کلی قالب بلاگفا را اکثر سرویس ها مثل پارسی بلاگ و رزبلاگ و دیگر سرویس دهنده هایی که کد قالب بلاگفا برایشان قابل استفاده است را می توانند استفاده ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
ایجاد نقشه های الکتریکی
آشنایی با نحوه دسترسی به لیست
نمادهای الکتریکی برای ترسیم مدار
آشنایی با امکانات کنترل مدار
آشنایی با نحوه درج علایم گوناگون در
ترسیم مدار
آشنایی با نحوه درج انواع Component
آشنایی با نحوه ویرایش و اصلاح
موضوعات موجود در ترسیمات 1
موضوعات موجود در ترسیمات 2
موضوعات موجود در ترسیمات 3
آشنایی با نحوه درج و میریت سیم کشی
ها به شکلهای گوناگون
نحوه ویرایش سیم کش
یک پژوهشگر هنر یکی از دلیل استمرار نیافتن نقاشی قهوه‌خانه‌ای به‌ویژه با موضوعات دینی را محدودیت‌های مذهبی عنوان و اظهار کرد که از نظر فرهنگ‌ عمومی نمایش برخی از این آثار در مراسم‌ها و مکان‌های مذهبی با محدودیت‌هایی مواجه بوده است و همین امر منجر به کاهش تقاضا برای خلق چنین آثاری شد.
ادامه مطلب
موضوعات زیادی برای نوشتن دارم. اما در حال حاضر سرما خورده‌ام و پس از صحبت کردن با دوستانم و شنیدن تجربه‌هایشان، از نو فهمیدم که چقدر تنها سفر کردن در ایران برای یک زن دشوار است و این درد را یک مرد هرگز درک نخواهد کرد. این اواخر در کنار هیچ مردی احساس امنیت نمی‌کنم و حتی دیدن یک پسربچه و رد شدن او از کنارم می‌تواند بر من فشار روانی وارد کند. حتی امیدوار هم نیستم که اوضاع بهتر شود. با حقیقت کنار آمده‌ام. دنیا هیچوقت جای امنی برای زن‌ها نبوده.
دوستان عزیز بیانی و غیر بیانی میشه وبلاگ هایی با موضوعات کتاب و کتاب خوانی،  رمان  حتی دوستان که اهل قلم هستند  میشه زیر این پست کامنت بذارن! یا معرفی کنید ........+ اگر  کسی دوست نداره شناخته بشه می تونه وبلاگ خودش یا دوستانش به صور ناشناس معرفی کنه ......
خواهشا اگر میشناسید معرفی کنید 
یکی از دغدغه های اکثر کسانی که می خواهند در آزمون های آیلتس و مصاحبه های مختلف شرکت کنند عدم دسترسی به مجموعه سوالات مهم در چنین آزمون هایی است. این مجموعه به این نیاز شما به خوبی پاسخ می دهد و در موضوعات متعدد شما را با سوالات گوناگون آشنا می کند.

یک پژوهشگر هنر یکی از دلیل استمرار نیافتن نقاشی قهوه‌خانه‌ای به‌ویژه با موضوعات دینی را محدودیت‌های مذهبی عنوان و اظهار کرد که از نظر فرهنگ‌ عمومی نمایش برخی از این آثار در مراسم‌ها و مکان‌های مذهبی با محدودیت‌هایی مواجه بوده است و همین امر منجر به کاهش تقاضا برای خلق چنین آثاری شد.
یکی از مهمترین موضوعات و دغدغه ها برای مدیران سایت ها افزایش سرعت سایت می باشد. در صورتی که شما یک وب سایت داشته باشید بی شک می دانید که سرعت بارگذاری صفحات سایت چه موضوع حساسی می باشد. بنابراین تمام سعی خود را می کنید تا بتوانید سرعت را تا حد ممکن افزایش دهید.
ادامه مطلب
مطالب گوناگونی در مورد روانشناسی و گاها روانپزشکی منتشر میشه که توجهات بسیاری را به خود جلب میکند. اما یک موضوع بسیار مهم صحت و اعتبار این موضوعات هست که باید به اونها توجه ویژه به عمل بیاید.
هر کطلبی ارزش خواندن و اجرایی کردن را ندارد.
مطمئن شوید منبع مطلب کجاست و از چه سایت یا وبلاگی آن را میخوانید تا به تاثیر گذاری مثبت آن پی ببرید.
با هم میتوانیم تاثیرات زیادی بر سطح آگاهی مردم بزاریم.
کافیه از خودمون شروع کنیم.
فصل 2 کتاب ریاضی در پایه چهارم دبستان، به مبحث کسر پرداخته است. در این فصل دانش آموزان با موضوعات مختلفی از جمله شناخت کسرها، جمع و تفریق کسرها، تساوی کسرها و ضرب عدد در کسر آشنا می شوند.
بهتر است برای تدریس هر یک از این موضوعات از طرح درس مجزا استفاده شود. برای نمونه در این قسمت طرح درسی از درس تساوی کسرها آورده ایم. هدف کلی این درس، آشنایی دانش آموزان با کسرهای مساوی و روش بدست آوردنشان می باشد.
طرح درس مذکور شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و
سلام
واقعیتش نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این سوال هست یا نه, اما خوب از اونجایی که اینجا هم یه بخش کوچیکی از جامعه دور هم جمع شدن فرصت رو غیمت دونستم که از نظرات تون بعنوان یه مخاطب استفاده کنم, تصمیم داشتم یه پرسشنامه تهیه کنم و اون رو بین مردم پخش کنم و از این طریق از نزدیکتر با توقعات و انتظارات مردم توی سطح جامعه نسبت به موضوعات و داستان هایی که فیلمنامه میشن آشنا بشم.
با لطف و کمک شما ان شاء الله بتونیم موضوعات بهتر و درخور لیا
روانشناسی کودک چیست و چه نقش در تربیت کودک دارد؟
روانشناسی کودک چیست و چه اهمیتی دارد. می خواهیم این موضوعات را در این مقاله بررسی کنیم
و ببینیم که نقش والدین در رشد و تربیت کودکان چه چیزهایی است. زیرا، امروزه کودکان در
معرض مشکلات زیادی قرار دارند. هر پدر و مادری تمام تلاش خود را به کار می برد، تا بتواند
کودکی سالم از نظر روحی و جسمی تربیت نماید تا در آینده ی زندگی او مشکلی ایجاد نشود.
به همین خاطر اطلاع از روحیات، شناخت فرزند و رسیدگی به خوا
قراره تمرکز کنم. بیشتر آب بخورم و سعی کنم آروم‌تر فکر کنم. هر وقت احساس کردم که رنج‌آور شده چیزی ده تا دو ثانیه رو بشمرم. متوجه باشم که مکالماتم با دیگران سمت اون موضوعات نره و متوجه باشم که چیزی ازم خونده نشه. قراره گم نشم و همه‌ی کاری که لازمه رو، برای کمتر فکر کردن و کمتر حس کردن، تنهایی انجام بدم. بیپ بوپ. روژات شم. بیپ بوپ. یادم بمونه که تایپوها معنی دارن. بیپ بوپ. یادم بمونه که کلمات پوکن. بیپ بوپ.
چندتا موضوع مدنظرم بود در حد دو خط در موردشون بنویسم؛ این‌که زندگی بدون اتفاق از بیرون کسالت‌باره و در عمل آروم‌ترین زندگی، این‌که چه‌قدر بازخوردهای افراد به‌کارمون باعث می‌شه انرژی بگیرم و ناامید نشم، و این‌که این قرص‌های ضدافسردگی‌ هم بد چیزی نیستن [ هرچند نمی‌دونم باید این حال خوش رو بذارم پای قرص‌ها یا خبرداشتن از ماهیت قرص‌ها، مهم‌ترین نکته‌ هم ختم صلوات برای نیفتادن در دام اعتیاده. :)) ]. حالا مخلص کلام این‌که تمام این موضوع
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

بسم الله الرحمن الرحیم
اینها
را به نیت آن ننوشته ام که کسی بخواند، و بر من رحمت آورد، بلکه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

بسم الله الرحمن الرحیم
اینها
را به نیت آن ننوشته ام که کسی بخواند، و بر من رحمت آورد، بلکه
بنام حضرت حق
با سلام خدمت شما،پس از مدت ها تعطیلی حسینیه شهید غلامعلی فاریابی،تصمیم به ایجاد دوباره ی وبگاه شهید نمودیم تا به صورت کامل به معرفی شهید والامقام"غلامعلی فاریابی" بپردازیم.
در این وبگاه سعی خواهیم کرد که برترین مطالب،تصاویر،پوسترها،دستنوشته ها و خلاصه تمامی موضوعات مرتبط با شهید را در اینجا قرار بدهیم.
در این راه نیازمند همیاری و همکاری صمیمانه ی شما عزیزان هستیم!
به نام خدای مهدی عج

حجت الاسلام ماندگاری:امام حسین آمد آبروی بعضی ها را برد ؛ مسلمان هایی که تماشاچی بودندچون یا باید طرفدار حق باشند یا باطل ؛ حد وسط نداریمامروز هم انقلاب اسلامی آبروی خیلی ها را برد الحمد الله ؛ امام زمان عج هم ظهور کنند آبروی خیلی ها را میبرند ؛ چون میگویند قیام امام زمان عج مانند قیام امام حسین ع است.حواسمان باشد در تک تک موضوعات ما تماشاچی یا بی تفاوت نباشیم.کلیپ مربوطه:http://yon.ir/aberohttp://www.aparat.com/v/WC398http://roshangari.ir/video/38927http://www
اولین کنفرانس بین المللی تکنیک های توسعه پایدار در  مدیریت و مهندسی صنایع با رویکرد شناخت چالش های دائمی در خصوص موضوعات مرتبط با گزارش پیشرفت در نظریه مهندسی صنعت، تکنیک، روش شناسی، برنامه های کاربردی و عملی؛ نظرسنجی عمومی و بررسی های انتقادی؛ اطلاعیه ها؛ از طریق تعاملات بین محققان دانشگاهی از مناطق و فرهنگ های مختلف و همچنین موضوعات پژوهشی به موقع با ارائه آخرین پیشرفت ها و پیشرفت های مهندسی صنایع و برنامه های کاربردی برای حل مشکلات
اولین کنفرانس بین المللی تکنیک های توسعه پایدار در  مدیریت و مهندسی صنایع با رویکرد شناخت چالش های دائمی در خصوص موضوعات مرتبط با گزارش پیشرفت در نظریه مهندسی صنعت، تکنیک، روش شناسی، برنامه های کاربردی و عملی؛ نظرسنجی عمومی و بررسی های انتقادی؛ اطلاعیه ها؛ از طریق تعاملات بین محققان دانشگاهی از مناطق و فرهنگ های مختلف و همچنین موضوعات پژوهشی به موقع با ارائه آخرین پیشرفت ها و پیشرفت های مهندسی صنایع و برنامه های کاربردی برای حل مشکلات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها